~~~

Manicure hybrydowy

Jeśli szukasz sposobu na trwały i bezpieczny manicure to jest to metoda dla Ciebie. Alternatywa dla żelu skierowana jest dla Pań, które chcą zrezygnować z tradycyjnego lakieru na rzecz hybryd. Kolor oraz blask utrzymuje się od 3-4 tygodni. Paznokcie są odporne na zadrapania i rozdwajanie, a przy tym wyglądają naturalnie. Posiadamy również w naszej ofercie bazę proteinową i mineralną, która wzmacnia paznokcie od środka.

 

~~~

Manicure żelowy

Jeśli Twoje paznokcie zawsze były słabe, rozdwajały się, a zapuszczenie ich to dla Ciebie koszmar. To stylizacja żelowa jest wybawieniem. Nawet najkrótsze, obgryzione paznokcie mogą wyglądać pięknie. Żel nie ma zapachu, więc mogą go nosić również kobiety w ciąży. Żel jest bardzo trwały, zaleca się jego uzupełnienie po 4-5 tygodniach, a szeroki wybór kolorów zapewnia wiele finezyjnych stylizacji.

 

~~~

Pedicure

Nasze stopy również potrzebują odpowiedniej pielęgnacji oraz troski. Aby odpowiednio przygotować swoje stopy i odkryć je latem przyjdź do nas. Profesjonalny pedicure sprawia, że stopy wyglądają na zadbane, świeże i zdrowe. Podczas zabiegu pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka, wykonamy peeling, a także dobierzemy odpowiednią maskę, aby przynieść ulgę Twoim zmęczonym stopom. Wszystkie produkty są jednorazowego użytku, a także wysterylizowane co daje Ci poczucie bezpieczeństwa.

 

~~~

Henna

Jeśli chcesz, aby Twoje spojrzenie było wyraziste bez konieczności codziennego malowania brwi to zabieg przyciemnienia włosków henną jest dla Ciebie. Henna utrzymuje się na brwiach do 3 tygodni.