Masaż autorski – najpopularniejszy

Powstały w wyniku wielu lat doświadczenia masażysty. Łączy w sobie elementy masażu klasycznego, tajskiego, akupresury, refleksologii, rozciągania, masażu gorącymi kamieniami, pałeczkami bambusa oraz baniek chińskich. Indywidualnie dobrane, różne techniki masażu w zależności od potrzeb i nastroju polegają na skoncentrowanych, płynnych, intuicyjnych ruchach masażysty prowadzących do osiągnięcia wyższego stanu kompletnego odprężenia i relaksu, a także zwalcza dolegliwości bólowe.

~~~

Masaż głęboki – konkretne ugniatanie

Precyzyjne ruchy opuszków palców, pięści, przedramion, a dla rządnych większych wrażeń łokci. To rodzaj terapii skupiającej się na przywracaniu prawidłowego stanu głębokich warstw mięśni i tkanki łącznej. Przeplata techniki rozluźnienia mięśniowo-powięziowego, masażu tkanki łącznej, terapii punktów spustowych oraz masażu klasycznego. Jest metodą wyjątkowo delikatną i subtelną. Wszystkie ruchy wykonywane z wielką precyzją, wolno, a siła nacisku dobierana jest indywidualnie do siły napięcia tkanek. Idealnie zmniejsza przewlekłe dolegliwości bólowe kręgosłupa, niweluje permanentnie spięte mięśnie i ograniczenia ruchomości, co poprawia ogólną postawę ciała. Jest zabiegiem bardzo skutecznym, dającym ogromną ulgę, przyjemność i satysfakcję, a efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu.

~~~

Masaż leczniczy – pierwszy krok po zdrowie

Większość ludzi cierpi na chroniczne bóle kręgosłupa i stawów, tymczasem zdrowie i pełna sprawność jest jedną z najistotniejszych wartości każdego człowieka. Z wiekiem mięśnie i stawy słabną-spowodowane jest to brakiem ruchu, złymi nawykami postawy, przeciążeniami, urazami, nieprawidłowym odżywianiem oraz nieergonomiczną pracą. Masaż leczniczy jest naturalną i najprzyjemniejszą formą zarówno profilaktyki, jak i wspomagania leczenia, niwelowania bólów, napięć i przykurczów. W zależności od wielkości powierzchni tkanki objętej masażem może mieć formę masażu częściowego(np. staw kolanowy, staw barkowy, plecy) lub całego ciała. Zabieg kończy się indywidualnie dobranym zestawem ćwiczeń- bardzo prostych do wykonania, ściśle dostosowanych do Twoich potrzeb. Profesjonalne porady zdrowotne-zarówno ruchowe jak i żywieniowe pozwolą zapobiegać i walczyć z niechcianymi dolegliwościami, skutecznie podtrzymać lecznicze efekty masażu i w pełni cieszyć się zdrowiem.

~~~

Masaż relaksacyjny – profilaktyka stresu, nauka prawidłowego oddechu i relaksacji dla każdego

Spokojne, płynne, rozpieszczające ruchy likwidują mimowolne napięcie mięśni, przywracają prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi oraz wspaniale oddziałują na układ psycho-nerwowy. Masaż ten skutecznie rozluźnia ciało i umysł, pomaga w walce z bezsennością i uczuciem spięcia. Masaż odbywa się w towarzystwie wyciszającej muzyki, przy świecach oraz aromatycznych olejkach.

~~~

Masaż szwedzki – od stóp po głowę

Rozpoczyna się delikatnym głaskaniem, następnie mocniejszym rozcieraniem, a kończy intensywnym ugniataniem i rytmicznym oklepywaniem. Możesz odczuwać przyjemny ból, który przynosi ogromną ulgę i satysfakcję. Sekwencja ruchów w masażu szwedzkim sprzyja udrożnianiu układu limfatycznego, pomaga w usuwaniu toksyn z mięśni, jest niezawodny na zakwasy.

~~~

Masaż kijami bambusowymi – egzotyka w Opolu

Masaż egzotyczny, pobudzający krążenie, modelujący, upliftingujący. Dzięki pałeczkom bambusowym uzyskujemy nacisk jaki nie jest możliwy do uzyskania w technikach masażu manualnego. Przyjemne doznania potęguje podgrzanie pałeczek bambusowych. Wskazany jest osobom, które odczuwają bóle pleców wynikające z ciągłego napięcia mięśni, a seria zabiegów będzie pomocna również w kuracji antycellulitowej.

~~~

Masaż gorącymi kamieniami – stan głębokiego relaksu

Niesamowity egzotyczny zabieg, łączy w sobie techniki masażu szwedzkiego oraz ułożenie kamieni na specyficznych energetycznych punktach ciała. Ciepło oddawane przez kamienie bazaltowe jest absorbowane przez skórę i przenika w głębsze partie mięśni. Rozluźnia i oczyszcza zakwaszone mięśnie, idealnie odpręża zmęczone, zestresowane ciało i umysł.

~~~

Masaż modelujący antycellulitowy – uda, pośladki, boczki, ramiona

Szybkie tempo, duża siła, mocne techniki. Może być wykonywany w połączeniu z bańką chińska, która dodatkowo odżywia tkanki i poprawia elastyczność skóry. Wykorzystuje się w nim elementy drenażu limfatycznego, który zmniejsza wysięki oraz usuwa toksyny. Ma na celu poprawienie ogólnej i miejscowej przemiany materii, stymulację mikrokrążenia oraz detoksyfikację tkanki tłuszczowej. Widocznie zmniejsza skórkę pomarańczową oraz obwód masowanej części ciała. Bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie. Wymaga systematyczności!

~~~

Mikrodermabrazja

Jest to zabieg polegający na mechanicznym usuwaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą diamentowej głowicy z jednoczesną wizualną kontrolą głębokości ścierania. W trakcie zabiegu płynnymi ruchami przesuwa się po skórze głowice, która wytwarzając podciśnienie zasysa skórę, jednocześnie złuszczając martwy naskórek. Zabieg powoduje spłycenie blizn, rozstępów a także rozjaśnienie przebarwień oraz spłycenie zmarszczek. Cera staje się oczyszczona, poprawia się napięcie, jędrność i elastyczność skóry. Następuje stymulacja mikrokrążenia. Skóra jest nawilżona, dotleniona i odżywiona, a także ma większą absorpcji substancji odżywczych. Zabieg przeznaczony jest w szczególności dla osób borykających się z łojotokiem, cerą tłusta oraz trądzikowa jak również z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, bliznami. Skórą szorstką, wiotką a także z zaburzonym rogowaceniem i objawami fotostarzenia.

~~~

Mezoterapia bezigłowa

Jest to nieinwazyjna metoda odmładzania, nawilżania oraz rewitalizacji jak również rozjaśniania cery dzięki działaniu ultradźwięków, trzech rodzajów impulsów elektrycznych i preparatu. Jej działanie sięga na głębokość 1-4mm. Podczas wykonywania zabiegu, za pomocą czynników fizykalnych, wywołujących m.in. elektroporację, wprowadza się w głąb skóry substancje czynne, niwelujące dany problem nie uszkadzając powłok skórnych.
Zabieg powoduje błyskawiczny lifting, redukcję zmarszczek i bruzd. Zostają pobudzone reakcje chemiczne w tkankach, ułatwiając krążenie niezbędnych pierwiastków. Zwiększa się przenikanie błony komórkowej oraz temperatury co ułatwia ożywienie tkanek i głębszą penetracje preparatów zabiegowych oraz mikromasaż.
Zabieg jest głównie wskazany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa. Działa na przebarwienia, zwiotczenie skóry, rozstępy, blizny i cellulit.

~~~

Mezoterapia mikroigłowa za pomocą derma pena

Jest to zabieg polegający na kontrolowanej mikroperforacji skóry za pomocą derma pena. Istotne jest aby podczas zabiegu wytworzyć kontrolowane uszkodzenia naskórka za pomocą cienkich igieł na głębokości od 0.20mm do 2mm w zależności od potrzeb skóry, co prowadzi do indukcji procesów w skórze prowadzących do jej autoregeneracji. Drugim etapem jest zwiększona absorpcji substancji aktywnych.
Skóra po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona i wygładzona. Zostają spłycone linie zmarszczek a także blizny, poprawiony zostaje owal twarzy oraz koloryt skóry. Następuje rozjaśnienie przebarwień, zagęszczenie skóry, stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg jest odpowiedni w szczególności dla osób borykających się z widocznymi oznakami starzenia, wiotkością skóry, utratą owalu, suchością oraz szorstkością skóry, przebarwieniami i bliznami a także rozstępami i cellulitem.

~~~

Sonoforeza

Zabieg ten wykorzystuje się w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych i nawilżających za pomocą ultradźwięków. Efektem działania sonoforezy jest: dotlenienie i głębokie nawilżenie skóry, rozjaśnienie przebarwień i plam, stymulacja syntezy kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, zwiększenie penetracji kosmetyków, poprawa gęstości skóry, powstrzymanie powstawania przebarwień i plam,a także uszczelnienie i obkurczenie naczyń krwionośnych, dzięki efektowi cieplnemu zwiększa się poziom metabolizmu komórkowego, przyswajania przez komórki substancji odżywczych, przyspieszone zostają procesy odnowy i regeneracji skóry.
Zabieg polecany jest osobą borykającym się z trądzikiem, zaburzeniami pigmentacji, oznakami starzenia, wiotkością skóry, bliznami, a także obrzękami i zasinieniami w okolicy oczu, rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, rumieniem.
Zabieg jest dobra alternatywą do postępowania przed zabiegowego do innych zabiegów.

~~~

Peeling kawitacyjny

Jest to nowoczesna technologia wykorzystywana głównie do bezbolesnego oczyszczania skóry. Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę kawitacyjną. Fala ta, w obecności wody rozprowadzonej na powierzchni skóry, tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki ulegają znacznemu poszerzeniu, a następnie gwałtownie pękają. Peeling kawitacyjny polega na złuszczeniu warstwy rogowej skóry, łoju i zanieczyszczeń, dając tym samym gładkość oraz blask skórze, a także powodując lepsze wchłanianie się substancji aktywnie czynnych. Zabieg ten powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków.
Zabieg jest dobrą alternatywą przygotowującą do innych zabiegów kosmetologicznych oraz jako samodzielny zabieg stosowany w celu oczyszczania skóry.

~~~

Zabieg z użyciem ultradźwięków

Ultradźwięki ułatwiają wchłanianie różnych preparatów aktywnych. Działają poprzez wykorzystanie specjalnie skonstruowanej głowicy, która zostaje wprowadzona w drgania o częstotliwości ultradźwiękowej. Aktywne preparaty są „wtłaczane” w pory skóry co podnosi ich skuteczność. Efektem końcowym wibracji jest silne nawilżenie naskórka, przyspieszona cyrkulacja krwi, wzmocnienie tkanki skórnej i zwiększony metabolizm komórek. Zabieg jest stosowany w przypadku występowania trądziku pospolitego i różowatego, zaburzeń pigmentacji, występowania zmarszczek oraz skóry która jest wiotka i słabo napięta. W przypadku blizn, rozstępy (następuje poprawa wyglądu przez wpływ na właściwości tkanki łącznej) oraz cellulitu, a także obrzęków i zacienienia w okolicy oczu, w przypadku rozszerzonych naczyń krwionośnych oraz rumienia.

~~~

Peeling chemiczny: kompleks kwasów

Kompleks delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka oraz poprawia strukturę skóry. Wygładza zmarszczki, optymalnie rozjaśnia przebarwienia posłoneczne. Wykazuje właściwości przeciwbakteryjne, przwciwzaskórnikowe i przeciwzapalne. Stymuluje procesy odnowy komórek skóry oraz reguluje wydzielanie sebum.
Sprawdza się dla skór atopowych, trądzikowych i z przebarwieniami. Ponadto dla skór skłonnych do rumienia, trądziku różowatego oraz łuszczącej albo że skłonnością do zapalenia mieszków włosowych.
Nasza mgr kosmetolog indywidualnie dobierze kwas odpowiedni dla potrzeb Twojej skóry.

Kwas ferulowy. Kwas ten posiada silne właściwości antyoksydacyjne, zapobiega procesom starzenia się skóry, poprawia kondycję i koloryt skóry, chroni przed fotostarzeniem, a także pobudza mechanizmy obronne skóry. Kwas ferulowy ogranicza powstawanie wolnych rodników i chroni komórki przed ich szkodliwym działaniem. Nadaje się do cery dojrzałej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności. Jest idealna alternatywa dla skóry szarej i zmęczonej jak również z przebarwieniami, objawami trądziku i bliznami po jego występowaniu.

Kwas glikolowy. Jest to kwas najbardziej aktywny o najmniejszej masie cząsteczkowej przez co głęboki i łatwo wnika w skórę. Posiada szerokie spektrum działania: silnie pobudza procesy regeneracyjne w skórze właściwej, wspomaga jej odnowę oraz złuszcza warstwę rogowa naskórka i wygładza blizny potrądzikowe. Sprawdza się zarówno w nawilżeniu jak i rozjaśnieniu zmian skórnych. Skóra staje się nawilżona, wygładzona i odświeżona. Lepiej absorbuje substancje aktywne w kosmetykach. Zabieg kierowany jest w szczególności do skór dojrzałych, z przebarwieniami, tłustych, łojotokowych, oraz trądzikowych z zaskórnikami.

Kwas migdałowy. Kwas ma działanie antybakteryjne, dzięki czemu sprawdza się w terapii trądziku. Ma działanie złuszczające i regulujące wydzielanie sebum. Ponadto wpływ kwasu na skórę zwęża pory, niweluje zaskórniki oraz stany zapalne skóry. Dobrze sprawdza się dla skór wrażliwych niwelując przebarwienia i normalizując koloryt skóry. Skóra staje się gładka i pobudzona do regeneracji. Kwas cechuje się dużą zdolnością nawilżająca. Może być stosowany o każdej porze roku, gdyż nie wywołuje przebarwień i mocnych podrażnień a jedynie delikatne złuszczanie skóry.

~~~

Manicure hybrydowy

Jeśli szukasz sposobu na trwały i bezpieczny manicure to jest to metoda dla Ciebie. Alternatywa dla żelu skierowana jest dla Pań, które chcą zrezygnować z tradycyjnego lakieru na rzecz hybryd. Kolor oraz blask utrzymuje się od 3-4 tygodni. Paznokcie są odporne na zadrapania i rozdwajanie, a przy tym wyglądają naturalnie. Manicure hybrydowy wykonujemy na bazie proteinowej, która wzmacnia paznokcie od środka.

 

~~~

Manicure żelowy

Jeśli Twoje paznokcie zawsze były słabe, rozdwajały się, a zapuszczenie ich to dla Ciebie koszmar. To stylizacja żelowa jest wybawieniem. Nawet najkrótsze, obgryzione paznokcie mogą wyglądać pięknie. Żel nie ma zapachu, więc mogą go nosić również kobiety w ciąży. Żel jest bardzo trwały, zaleca się jego uzupełnienie po 4-5 tygodniach, a szeroki wybór kolorów zapewnia wiele finezyjnych stylizacji.

 

~~~

Pedicure

Nasze stopy również potrzebują odpowiedniej pielęgnacji oraz troski. Aby odpowiednio przygotować swoje stopy i odkryć je latem przyjdź do nas. Profesjonalny pedicure sprawia, że stopy wyglądają na zadbane, świeże i zdrowe. Podczas zabiegu pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka, wykonamy peeling, a także dobierzemy odpowiednią maskę, aby przynieść ulgę Twoim zmęczonym stopom. Wszystkie produkty są jednorazowego użytku, a także wysterylizowane co daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Istnieje możliwość pomalowania paznokci hybrydą, dzięki czemu będą odporne na zadrapania a kolor utrzyma się o wiele dłużej.

 

~~~

Pedicure męski

Popękane pięty, sucha szorstka skóra stóp, odcisk, problemy z potliwością i nieprzyjemnym zapachem – to rzeczy które szpecą i często są przyczyną sporego dyskomfortu.
Panowie coraz częściej korzystają z pedicure. Zabieg ten daje doskonałe aczkolwiek dyskretne efekty, przez co nie rzuca się mocno w oczy. Fakt ten sprawia, że nikt postronny nie będzie świadom jego wykonania.
Stopy mężczyzny wymagają takiej samej pielęgnacji i troskliwej opieki jak stopy kobiety.

 

~~~

Pedicure kwasowy

Innowacyjny wieloetapowy zabieg leczniczy czyli rozszerzona wersja pedicure klasycznego.
Zalecana seria 2-3 powtórzeń co 2-3 tygodnie.
Profesjonalny pedicure, w którym wykorzystujemy dziłanie 44% kwasów owocowych. Dzięki specjalistycznej linii produktów podologicznych otrzymujemy doskonałe rezultaty w bardzo krókim czasie.
Efekt po pedicure kwasowym utrzymuje się znacznie dłużej niż po pedicure klasycznym. Główną zaletą kuracji kwasami jest to, że skóra normalizuje swoją grubość, naskórek wolniej gromadzi się dzięki czemu twoje stopy, a zwłaszcza pięty, są gładkie i miękkie przez długi czas.

 

~~~

Henna

Jeśli chcesz, aby Twoje spojrzenie było wyraziste bez konieczności codziennego malowania brwi to zabieg przyciemnienia włosków henną jest dla Ciebie. Henna utrzymuje się na brwiach do 3 tygodni.

~~~