BEZPŁATNE zwroty. Standardowa wysyłka zamówień 99 zł +

Mezoterapia bezigłowa kontra cellulit

Mezoterapia bezigłowa kontra cellulit

Nowoczesny nieinwazyjny sposób na odmłodzenie skóry, pomaga zahamować procesy starzenia się, niweluje cellulit. Z powodzeniem zabieg sprawdza się w modelowaniu sylwetki, szczególnie okolic brzucha i boczków, a także ud i pośladków.

Idealne rozwiązanie gdy chcesz się pozbyć cellulitu, a jesteś wrażliwa na ból, gdy jesteś leniwa i wiesz że nic poza zabiegami w gabinecie nie będziesz wykonywać sama w domu, od dawna borykasz się z cellulitem i zwiotczałą skórą.

Bez niepożądanych skutków ubocznych, bez bólu, bez zaczerwienienia, bez siniaków, bez wybroczyn i bez zastrzyków.

Na czym polega mezoterapia bezigłowa w modelowaniu sylwetki?

Do zabiegu używamy kombajnu kosmetycznego. Wybieramy program i parametry, w którym przy pomocy zjawiska elektroporacji wprowadzamy w głąb skóry substancje aktywnie pielęgnujące. Elektroporacja wykorzystuje działanie fali elektromagnetycznej w postaci krótkich impulsów napięcia elektrycznego. Powodują one powstawanie kanalików w błonie komórkowej. Zwiększa to przepuszczalność skóry, umożliwiając przeniknięcie makrocząsteczek substancji aktywnych z przestrzeni międzykomórkowych do wnętrza komórek skóry. Substancje aplikowane zewnętrznie penetrują skórę do 4mm. Bez obaw po zabiegu, gdy napięcie elektryczne przestaje działać te mikrokanały zanikają.

Do zabiegu możemy użyć różnych substancji aktywnych w zależności od celu i zasobów portfela.
Mezoterapię bezigłową na ciało proponujemy w kilku wersjach. W zależności od rodzaju skóry, z którą pracujemy i jaki efekt klientka chce uzyskać. Najlepiej sprzedającym się zabiegiem antycellulitowym mezoterapii bezigłowej jest zabieg na bazie tropikalnej serii kosmetyków z lioflizowanym ananasem, ekstraktem z kokosa, algami, guaraną i kompleksem antycellulitowym. Odpowiednio dobrana kompozycja składników aktywnych poprawia mikrokrążenie, redukuje cellulit, doskonale regeneruje i wygładza.W połączeniu z odprężającym zapachem świeżych ananasów przeniesie Cię na wyspy karaibskie.

Możemy również do mezoterapii bezigłowej użyć ampułki (produkt z górnej półki) z koktajlem ujędrniającym, rozbijającym tkankę tłuszczową, pobudzającym włókna mięśniowe zapewniającym efekt długotrwałego liftingu i przeciwdziałający wiotczeniu skóry.

Szybko widoczne efekty otrzymamy po zastosowaniu ampułki z l-karnityną, powoduje ona rozpad komórek tłuszczowych. Zabieg idealny na wszystkie rodzaje cellulitu, a w szczególności cellulit zbity lub cellulit włóknisty, a także lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej w miejscach takich jak uda, pośladki, brzuch, plecy i ramiona.

W celu uzyskania jeszcze lepszych efektów ampułkę z L-karnityną możemy połączyć w jednym zabiegu z innymi ampułkami np.:
z wyciągiem z karczocha – niezastąpiony w drenowaniu limfy i detoksykacji
z wyciągiem z nostrzyka – nie ma sobie równych w aktywowaniu mikrokrążenia
z krzemem organicznym – stosujemy przy regeneracji tkanki skóry
DMAE – gwarantuje poprawę elastyczności i jędrności skóry

Przeciwwskazania do mezoterapii bezigłowej?

Niestety pomimo wielu zalet zabieg nie może być przeprowadzony u osób, które mają metalowe elementy w ciele, rozrusznik serca, alergię na produkty kosmetyczne użyte do zabiegu, chorobę nowotworową, są w ciąży lub karmią, posiadają wirusowe, bakteryjne lub grzybicze choroby skóry.

Jak często wykonujemy zabieg mezoterapii bezigłowej na ciało?

W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać zaleca się wykonanie serii 5-10-ciu zabiegów najlepiej codziennie.

Jak robimy “podwójne uderzenie w cellulit” mezoterapia bezigłowa + bańka slim?

Polega to na wykonaniu dwóch serii zabiegów modelujących sylwetkę: mezoterapii bezigłowej jednego dnia, a następnego masażu bańką chińską. Efekty po podwójnym uderzeniu w cellulit są szybsze i utrzymują się dłużej. Trzeba jednak być świadomym, że rezultaty zabiegu nie są permanentne – dla podtrzymania efektu serię zabiegów powinno powtarzać się dwa razy do roku. Jeśli skóra zostanie po nich zaniedbana, może powrócić do poprzedniego stanu.