BEZPŁATNE zwroty. Standardowa wysyłka zamówień 99 zł +

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa Zabieg zatrzymujący młodość, zmniejszający oznaki starzenia się skóry, profilaktyka przeciwzmarszczkowa. Całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny sposób na odmłodzenie skóry i dostarczeniu jej substancji odżywczych.

Alternatywa dla mezoterapii mikroigłowej ( bardzo skutecznej, jednak odstraszającej osoby bardziej wrażliwe na ból). Formuła zabiegu bez użycia igieł i bez potrzeby nakłuwania skóry.

Na czym polega mezoterapia bezigłowa?

Za pomocą aparatury, która wytwarza prąd elektryczny o częstotliwości radiowej dochodzi do zjawiska elektroporacji. Zjawisko to powoduje otwieranie się kanalików w błonach komórkowych przez co stają się one lepiej przepuszczalne. To właśnie tymi kanalikami kosmetolog wprowadza substancje aktywne w głąb skóry. Bez obaw po odcięciu źródła zasilania prądu kanaliki zamykają się. Zabieg nie uszkadza błon komórkowych, zezwala tylko na doprowadzenie cząstek preparatów kosmetycznych tam gdzie leży źródło problemu.

W niektórych przypadkach dodatkowo stosujemy ultradźwięki w celu jeszcze łatwiejszego przyswojenie składników aktywnych i szybszego usunięcia produktów przemiany materii.
Połączenie tych dwóch metod elektroporacji i ultradźwięków sprawia, że w głąb skóry docierają związki wielkocząsteczkowe, które w innych warunkach nie byłby w stanie tam dotrzeć.

Dla kogo?

Dla tych co znacznie chcą spowolnić proces starzenia się skóry, u których zmienia się owal twarzy, zanikają włókna kolagenowe i elastyna, spada poziom nawilżenia skóry lub zwiększyła się ilość wolnych rodników. Zabieg zmniejsza zmarszczki, które już się pojawiły np. bruzdę nosowo-wargową, lwią bruzdę, plamy czy przebarwienia.

Jest to najbardziej skuteczny sposób, aby zatrzymać młodość i zmniejszyć widoczne oznaki starzenia się skóry.

Mezoterapię stosujemy również na inne partie ciała niż twarz, szyja czy dekolt np. na: dłonie, brzuch, uda, pośladki czy owłosioną skórę głowy. O tym jak niesamowicie działa mezoterapia bezigłowa na cellulit i rozstępy przeczytacie w zakładce zabiegi na ciało.

Ampułki stosowane do mezoterapii bezigłowej

To one odgrywają tu kluczową rolę. Stosujemy różne ampułki na różne dolegliwości. Po dokładnej analizie stanu skóry, kosmetolog wybiera jaki koktajl zostanie zastosowany podczas zabiegu. Wszystko jest zależne od stanu i potrzeb skóry. Do zabiegów przeciwzmarszczkowych często stosujemy koktajle z kwasem hialuronowym. Jest to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Działa przeciwzmarszczkowo, poprawia nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry.
Koktajle z krzemionką organiczną dostarczają skórze krzemu. Dzięki niemu tworzą się specjalne połączenia między molekułami tkanki łącznej. Krzem regeneruje skórę i przywraca jej prawidłową strukturę i grubość.

W zabiegach modelujących sylwetkę i w terapii cellulitu wykorzystuje się koktajle m.in. z l-karnityną – jej podanie pobudza spalanie tkanki tłuszczowej.

Ponadto w ampułkach z koktajlem jest wiele innych substancji aktywnych w tym witamin, mikroelementów, aminokwasów czy kwasów nukleinowych.

Przeciwwskazania

Mimo, iż zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny wiele osób nie może skorzystać z jego dobrodziejstwa. Do tych osób zaliczamy chorych na cukrzycę, posiadających elementy metalowe w ciele (klamry, protezy), z rozrusznikiem serca, epilepsją, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Efekty po zabiegu?

Skupiając się na zabiegach na twarz, szyję i dekolt efekty widoczne po pierwszym zabiegu to napięta skóra twarzy, uniesiony owal, silne nawilżenie, blask i świeżość. Po zastosowaniu serii 3-6 zabiegów zauważymy znaczne spłycenie zmarszczek, lifting twarzy, zdrowy i młody wygląd.

Jest to jeden z przyjemniejszych zabiegów w naszym salonie, podczas którego Ty leżysz, a twoja skóra staje się piękniejsza i młodsza.

Mezoterapia bezigłowa przykładowy cennik:

50 minut

zabieg bezbolesny

twarz – 130zł, twarz+szyja+dekolt – 150zł
seria x3: twarz- 325zł, twarz+szyja+dekolt – 385zł