BEZPŁATNE zwroty. Standardowa wysyłka zamówień 99 zł +

Mezoterapia mikroigłowa derma roller

Mezoterapia mikroigłowa derma roller

Innowacyjna metoda początkowo koncentrowała się na twarzy, szyi i dekolcie. Głównym jej celem była walka z oznakami starzenia się, zmarszczkami, bliznami, zmianami potrądzikowymi, przebarwieniami. Obecnie mezoterapia mikroigłowa nie ma sobie równych w zabiegach antycellulitowych na pośladki, uda czy brzuch. Zastosowanie urządzenia derma roller do masażu skóry objętej cellulitem lub rozstępami sprawdza się wzorowo. Zabiegi modelujące sylwetkę możesz wykonać w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub sama w domu.

Co to jest derma roller?

To po prostu rączka i obrotowy wałek z ostrymi igłami ( u nas tytanowymi) o różnej ilości i długości. Do walki z cellulitem będziemy używać igieł o długości 2mm, na rozstępy 1,5mm, a na wygładzenie zmarszczek 0,5m.

Jak działa dermaroller?

Dermaroller – urządzenie jakie stosujemy w Beauty Island powoduje mikronakłucia skóry, przez co przyspiesza się mikrocyrkulacja, co z kolei sprawia, że wszystkie składniki aktywne aplikowane na skórę przenikają w jej głębsze warstwy. W ten sposób poprawia się ogólna kondycja i wygląd skóry, a także zwiększa się produkcja kolagenu.

Mezoterapia mikroigłowa derma rollerem: dla kogo?

Zabieg przeznaczony dla wszystkich tych Pań co chciałby zmniejszyć widoczność cellulitu, spłycić rozstępy, poprawić napięcie, jędrność i grubość skóry. Jednak zabieg ten sprawdza się również dosyć dobrze w przypadku problemów skórnych takich jak zmarszczki oraz blizny czy sińce pod oczami.

Jak wyrolować cellulit?

Poprzez kontrolowane uszkodzenia skóry, może powstać nawet kilkadziesiąt tysięcy mikroranek i mikrokrwawień. Zmusza to skórę do podjęcia procesu gojenia się ranek – niewidocznych gołym okiem. Aktywują się procesy regeneracyjne skóry, zwiększa się produkcja nowych włókien kolagenu i elastyny ( białek podporowych skóry) oraz przebudowa i odmłodzenie włókien już istniejących. Znacznie poprawia się napięcie i struktura skóry. Do zabiegu używamy różnych koktajli kosmetycznych. Poprzez mikroskopijne pory docierają one w głąb skóry i dostają się tam gdzie znajduje się źródło problemu. Ważnym elementem jest zastosowanie odpowiedniej ampułki z koktajlem – dobrej jakościowo oraz adekwatnej do potrzeb skóry.

Jaka jest skóra po zabiegu?

Skóra jest zaczerwieniona, podrażniona i lekko obolała. Po zastosowaniu dermarollera warto również pamiętać o tym, aby nie aplikować na skórę zbyt ciężkich kosmetyków, które zawierają różnego rodzaju barwniki oraz konserwanty, które niepotrzebnie będą nam zatykać pory. Należy się zabezpieczyć przed promieniowaniem UV, stosować filtry SPF 30/50. Przez 2 dni po zabiegu należy unikać basenu, sauny, gorących kąpieli oraz spożywania alkoholu.

Jakie są przeciwwskazania do użycia derma rollera?

Pomimo bardzo dobrych efektów niestety nie każda kobieta może zdecydować się na rollowanie skóry. Wśród głównych przeciwwskazań są skórne alergie, podrażnienia i stany zapalne skóry, trądzik różowaty, aktywny trądzik, a także różnego rodzaju choroby skóry.

Jak często wykonujemy zabiegi przy użyciu derma rollera?

Efekty działania derma rollera zaczynają być widoczne dopiero po określonym czasie, dlatego też, aby je zauważyć, należy poddać się serii co najmniej 6-10 zabiegów w 4-7 dniowych odstępach czasowych.
Zdecydowanie większość kobiet potwierdza, iż regularne stosowanie derma rollera pomaga wygładzić cellulit i zmniejszyć rozstępy, tym samym poprawiając ogólne samopoczucie.